Geoblog.pl    tatti1    Podróże    cypr+egipt 1995    w domu po pierwszej powaznej wyprawie
1995

w domu po pierwszej powaznej wyprawie

Szwecja
Szwecja, Göteborg

grzegorz z cypru
grzegorz z cypru - 2009-01-31 18:18
ztego opisu nie rozumiem czyjestes zadowolona czy nie bo caly czas wyczuwam narzekanie nie wiem czy sie podobalo cy nie przeciesz to jest Cypr cieply kraj jezeli tak paninie pasowalo wszystko i tak pani wszystko neguje to poco pani sie tu wybrala ijeszcze pani to opisuje jatu mieszkam 5 lat i nich mi pani uwiezy jest to fajny kraj i zupelnie fajni ludzieradze jeszcze jeden przujazd iniech sie pani nastawi do wszystkiego pozytywnie

tatti1
tatti1 - 2009-02-03 21:43
prosze wziac pod uwage, ze to wszystko bylo bardzo dawno. poza tym sa to moje osobiste odczucia i wrazenia z tamtego okresu. wiem, ze teraz jest ciekawiej. ogolnie wyjazd dal mi lekcje geografi jak rowniez kultury. jak zaznaczylam byla to moja pierwsza, dluzsza zagraniczna wyprawa i nie mialam zadnych porownan. teraz odbieram to zupelnie inaczej. podroze ksztalca i ucza. to co opisalam, to moje owczesna doznania. na ktore mialy wplyw rozne sytuacje. tak to czulam i przezylam wtedy. pozdrawiam serdecznie i zycze milego zycia

tatti1
Grazyna Borgström