Geoblog.pl    tatti1    Podróże    polska - sielpia wielka 2008    sielpia wielka

sielpia wielka

Polska, Sielpia Wielka

niestety wczasy juz minely. osrodek bardzo mily, przestrzen miedzy domkami i pawilonami w normie. dookola drzewa sosnowe. stolowka ze wspanialym, swiezym i smacznym jedzeniem. pokoje w pawilonach wyposazone w niezbedne rzeczy, urzadzone bardzo prosto, ale czysto i estetycznie. brakowalo mi mydla i chociazby papierowego recznika. sporo terenow do spacerow, chociaz jezdzace z szalejaca predkoscia samochody na dojazdowych uliczkach doprowadzic moga do pasji. no coz, tacy chojracy znajduja sie pod kazda szerokoscia geograficzna, niestety.

Grzegorz
Grzegorz - 2009-01-10 22:01
Pani Grażynko,
ale tego mydełka i papierowego ręczniczka Pani nie wybaczę, przecież gdy tylko ktoś coś........ "bąknie"to natychmiast ma ręcznik i mydło w pojemniczku. Ja wszystko rozumiem...ale... ośrodek wypoczynkowy to niestety nie Hotel*****.Przepraszam,że te mankamenty z naszej winy sprawiły Pani jakiś dyskonfort, poprawimy się ok.? Pozdro G.Wąsik OW RELAX

tatti1
tatti1 - 2009-01-20 21:53
panie Grzegorzu :-). dzieki za komentarz. oczywiscie wybaczam te male "niedopatrzenia".
ogolnie bylysmy z mama bardzo zadowolone z pobytu. spokoj i wspaniale jedzonko wspominamy jeszcze dzisiaj. mama jest teraz u mnie i planujemy nastepne wakacje. tym razem w troche inne tereny. moze kiedys wskocze i do relaxu w celu relaxowania sie.
pozdrawiam bardzo serdecznie

tatti1